A Szatyor Egyesület 2012 óta foglalkozik hosszútávú , nemzetközi önkéntesek fogadásával és magyar fiatalok külföldi szervezetekhez való kiküldéssel. Mára rengeteg tapasztalatunk, élményünk és külföldi partnerszervezetek van, akiket személyesen is ismerünk, így biztos helyeket és projekteket tudunk ajánlani.

Készítettünk egy külön weboldalt, ahol minden nemzetközi, fiataloknak szóló programjainkról részletesen olvashatsz, illetve betekinthetsz abba, hogy mi is történik budapesti és etyeki projektjeinkben az önkéntesekkel.

Ha szeretnél többet megtudni az Európai Szolidaritási Testület önkéntes programjairól, akkor javasoljuk, hogy látogass el a Tempus Közalapítvány honlapjára, ahol egy csokorba szedtek minden tudnivalót.